Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2011, 18:23   #10
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Sierak Zobacz post
Pytanie do prowadzącego, jeżeli np. ja i Arsene deklarujemy się do grania czarokletami, a Ty chcesz mieć tylko jednego w zespole, ale koncept sesji pasuje nam do tego stopnia, że w razie czego jesteśmy/jestem napisać drugie KP gdybym się nie dostał, będzie taka informacja wcześniej, czy po prostu 8 maja ogłaszasz ostateczne wyniki?
Całkiem możliwe, że do samego końca sam nie będę wiedział, kto wchodzi (tak miałem w ostatniej rekrutacji - mało miejsc i kupa fajnych kart spływających do ostatniej chwili). Takich kombinacji, że kogoś przyjmuję, ale niech napisze nową postać, nie przewiduję. Rozkładu profesji w drużynie też z góry nie zakładam (zwykle gracze jakoś naturalnie dzielą się rolami, ale czemu nie miałoby być trzech magów?).
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Pytanko. Skoro mamy już styk z obcą nam technologią i zostajemy rzuceni w zupełnie inny świat to czy będzie możliwość posługiwania się nowoczesną nieznaną wcześniej postaciom bronią czy też nie.
Nie chcę tu się spowiadać, co będzie w sesji , ale tak, przewiduję taką możliwość. Startujecie rzecz jasna jako łebki bez pojęcia o futurystycznej technice.
Cytat:
Napisał Sierak Zobacz post
Pytanie do MG, czy ma jakieś odgórne wytyczne co do kart bardziej na zasadzie swoich widzimisię i przyzwyczajeń (ja np. nie lubię, jak postać gracza jest za bardzo dobra we wszystkim, o takie coś mi chodzi)?
Charakterystyka wymaga podania zarówno mocnych jak i słabych stron postaci, więc za bardzo dobry we wszystkim bohater nie będzie. Większych wytycznych i widzimisiów w tej chwili nie mam.
Cytat:
Napisał Sierak Zobacz post
czy zarówno żebrak - weteran wojenny wyruszający po złoto, jak i król wyruszający po sławę i przejście do mitów, będzie dobry?
Tak, zarówno żebrak jak i król może wziąć udział w wyprawie - w nowym świecie obaj startują z czystą kartą.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline