Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2011, 15:34   #104
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dobra. Mój post wisi.

Czas dla was do 10 maja 2011 roku do godziny 21.00.

Co do postów.

Domnikk "Doom" Jarret - decyzja, jaki kierunek wybierzesz lataczem może być brzemienna w skutkach więc dobrze ją przemyśl nim podejmiesz. Jak już się zdecydujesz dogramy resztę przez GG. Możesz oczywiście olać oba sygnały i zrobić coś, co ci wpadnie do głowy innego po konsultacjach ze mną.

lilliel - my jeszcze wykorzystamy swojego GG docka, gdybyś poszła na spacer z Jacoobem. Masz oczywiście swobodę w tej kwestii, jak w każdej innej. U ciebie jest teraz godzina 6 rano dzień po zawieszeniu. Gdyby coś służę sobą na GG.

Gryf - u ciebie jest wczorajszy wieczór (gdzieś mniej więcej w tym czasie, w którym Terrence udawał się na spotkanie z Van Der Askyr). Czujesz się zmęczony i ułatwił byś mi gdybyś poszedł gdzieś spać aż do rana
Potem możesz robić co zechcesz - wtedy zrównasz się w czasie z resztą
Działania dalsze na GG lub PW lub jak tam sobie życzysz.

Bebop - u ciebie jest również 6 rano, dzień po wybuchu w SF - jak u reszty (poza Grandem ale w Mertopolis czas nie ma znaczenia). Oczywiście, jak zwykle, dalszą akcję pojedziemy przez GG.

Suriel - ostatnia "wizja" wcale nie jest wizją. Jesteś sama z dwójką zastrzelonych kolegów z pracy i bronią z której się jeszcze dymi. Co dalej? Ja nie wiem Ty to musisz ze mną dogadać.

Samuraju - witam, mam nadzieję, że się bałeś Pamiętaj, ze to sesja horror i masz kombinować a nie grać Johna Wayna Cóż. Dalsze działania dogramy sobie na naszym tajnym GG docku. Dziękuję za mocniejsze wciągnięcie postaci lillel w sprawę
 
Armiel jest offline