Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2006, 11:38   #4
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Widzę, że poza czwórką autorów sesji będzie to pierwszy komentarz. Czuje sie prawie zaszczycona
Więc; po przeczytaniu wszystkich trzech tematów, wszystkie trzy tematy oceniłam na tę samą ocenę; jednak wydaje mi się, że jeśli miałabym wybrać kolejność najbardziej wciągających wątków; było by to tak: Milly, Redone i Lhianann.
Mimo wszystko musze również napisać, że wszystkie historie są naprawdę ciekawe, wszystkie utrzymują się w dobrym klimacie i ogólnie bardzo mi się podobają. Więc jest to napewno komentarz pozytywny.<mimo, że bardzo nie lubię kotów>. (Oczywiście jeśli ktoś by się do tego czasu nie zorientował w jego charakterze.) Jasną rzeczą jest, że będę starać się śledzić wszystkie tematy i zaznaczam, że moje oceny raczej napewno w miarę rozwoju akcji zmienią się. (Oczywiście na lepsze)
No i to chyba wszystko

Na koniec, więc serdecznie pozdrawiam wszystkich zainteresowanych moimi pozdrowieniami

I czekam na dalszy rozwój akcji
 
rudaad jest offline