Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2011, 21:56   #5
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Panicz dosyć zgrabnie i w swoim tylu stylu, ujął to, co sam chciałem powiedzieć. Mniej więcej. Co do graczy, to też mojej opnie oddał przedmówca, więc nie będę ich powtarzał. Dodam tylko, ze kreacja Kerin bardzo przypadła mi do gustu. RPG potrzebuje takich wrednych suk z prawdziwego zdarzenia, bez zbędnej ideologii. Kreacja elfa też była śmieszna, choć Panicz ma rajce, chwilami zbyt przejaskrawiona.

W kwestii drugiego/głównego MG to myślę, że znamy się już na tyle długo, że smarować mu chyba nie muszę. Z sesjami PBF jest trochę jak z rajdem Dakar. Już samo dojechanie do mety, oznacza sukces. Kolejna sesja dojechał do mety. Fakt, że w okrojonym mocno składzie, ale jest skończona. Kolega ma zdaje się 100% w przypadku swoich sesji, co jest nie lada wyczynem i najlepsza rekomendacją. Utopienie graczy na koniec, godne Bielona. Jak kiedyś, ktoś będzie narzekał na brak heppy endu w moich sesjach,. Odeśle ich do Ciebie i tego zakończenia. :P

Z innych rzeczy, tak odnośnie naszego wspólnego prowadzenia, nasunęła mi się sprawa tempa akcji. Fakt, miało być szybkie, ale odnoszę wrażenie, że w niektórych momentach za szybkie. W sensie, że zbyt wiele działo się w postach MG a zbyt mało było dla graczy. Ot, np walka cyganki z Kerin była w całości w poście MG. Samo porównanie wielkości postów MG a graczy też tu sporo mówi. Choć może to tylko moje wrażenie, i lepiej niech sami zainteresowani się tu wypowiedzą.

Co do mnie, to jak już kiedyś mówiłem, pasuje mi rola „dochodzącego” w razie potrzeby MG i w takim układzie pisze się na to dalej. No chyba, że zechce zagrać :P
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem