Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2011, 23:29   #7
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Po kolei...
@Fearqin - Dziękówa za ciepłe słowa, ale w raporcie już mógłbyś zrzucić tę pozę Obstawiam milion monet, że prenumerowałeś w dzieciństwie Kaczora Donalda i tylko w głowie Ci były Figle Figlarzy. Zostało coś z tego, ale teraz trzeba być poważnym człowiekiem. [Tzn. tu w raporcie bym usłyszał to, a nie, że w ogóle. Coś Ty]

@Malahaj - Kerin to w zasadzie lustrzane odbicie wszystkich Twoich postaci, a Danyella już w szczególności. Tyle, że Kerin jest ładna i trochę bardziej rozgorączkowana

Tempo akcji rzeczywiście było niewłaściwie rozbite między Graczy a MG, bo zdarzało się, że zmieniałem sesję w opowiadanie biorąc BG we władanie absolutne. Na początku miało być inaczej, ale potem zaczęły się ogólne problemy z postowaniem i kolejki zrobiły się długie jak te za PRLu. Przyznam szczerze, że bałem się, że w pewnym momencie Gracze się po prostu wykruszą i sesja padnie, więc przyspieszałem. Takie przewijanie filmu 'fast forward', coby jakimiś ciekawymi zawirowaniami utrzymać słabnących Graczy przy sesji. Receptą jest chyba po prostu znalezienie na start większej liczby osób, które będą aktywne i będą się wzajemnie napędzały przez co będzie się można obyć bez nielegalnego dopingu w formie tego gonienia z akcją bez udziału BG. Plus lepiej rozplanowany scenariusz.

To mam na swoją obronę. Przyznam, że gdybyśmy mieli np. toczyć tę walkę z Profesorem z uwzględnieniem decyzji każdego to pewnie zeszłoby się z miesiąc dłużej. Nie licząc kilku podobnych sytuacji wcześniej.


Co do kontynuacji to albo dopiero w lipcu, albo od września. Teraz muszę się zabrać za licencjat, a potem wakacje. Gdybyśmy się zgodzili na termin lipcowy to pewnie spróbowałbym do naszego duetu dorekrutować Bielona, żeby przestoje w sesji były mniejsze, biorąc pod uwagę, jak to w lato bywa. A jak nie to pewnie wrzesień/październik.

Oi.
 

Ostatnio edytowane przez Panicz : 10-05-2011 o 23:32.
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem