Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2006, 10:46   #3
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Witam Cię serdecznie Dornie.

Widzę, że zgłaszam się do sesji jako pierwsza. I całkiem mi się to podoba, że nie będę musiała walczyć (aż tak) o miejsce.
No niestety nigdy nie grałam ani nawet nie widziałam sesji Wampira- Mroczne Wieki. I jedyny podręcznik który miałam w ręku to Maskarada, ale i tak bardzo pobierznie go przejrzałam. Więc napewno będę potrzebować głębszego wprowadzenia i ogólnie opieki i pomocy przez cały czas.. Troche mi z tego powodu nie zręcznie ,ale zawsze chciałam zagrać sesjie w takim klimacie. Jeśli chodzi o sytuacje polityczną, społeczną itd w średniowieczu oriętuję się doskonale. Trzeba by było mi tylko określić konkretnie w którym wieku gramy abym miała możliwość powtórki materiału.
Prosiłabym jeszcze o napisanie wymagań. Co mamy przygotować przed zaczęciem sesji. Charakterystykę postaci? Historię? Statystyki jakieś? (Co do których mnie napewno będziesz musiał pomóc.)

Pozdrawiam Ciepło

Dopiska: Wyprzedzili mnie
 
rudaad jest offline