Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2006, 21:43   #1
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Duchowość i jej objawy

Co myślicie o bardziej zaawansowanej i rozszerzonej duchowości? Wykraczającej poza domyślne i podstawowe czynności religijne.

Chodzi tu głównie o ezoterykę (również chrześcijaństwo ezoteryczne, które przedstawiał choćby w swoich książkach Coelho), o różne ruchy, jak np. Ruch Światło-Życie i Oazę, inne formy duchowości, jak związki magów, a także zarówno zakony magiczne, jak i religijne.

Czy interesujecie/interesowaliście się ezoteryką, czymś podobnym? (Okultyzmem, Mistyką/mistycyzmem, duchowością, religiami oraz filozofiami.)

Ja interesowałem się, zarzuciłem to kilka miesięcy temu, choć na swoim koncie mam jeszcze sporo artykułów z pogranicza filozofii, mistycyzmu i praktyczności.
 
Solfelin jest offline