Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2011, 22:42   #1
Nathias
 
Nathias's Avatar
 
Reputacja: 1 Nathias wkrótce będzie znanyNathias wkrótce będzie znanyNathias wkrótce będzie znanyNathias wkrótce będzie znanyNathias wkrótce będzie znanyNathias wkrótce będzie znanyNathias wkrótce będzie znanyNathias wkrótce będzie znanyNathias wkrótce będzie znanyNathias wkrótce będzie znanyNathias wkrótce będzie znany
[D&D FR/storrytelling] Wielka wyprawa.

Mężczyzna wyglądał przez okno bez ruchu. Ręcę oparł o pięknie zdobioną laskę, z czaszką na szczycie. Jego bogaty strój mienił się w letnim słońcu. Ktoś zapukał i od razu wszedł. Młody mężczyzna zamknął za sobą drzwi i staną prawie na baczność przed biurkiem. Szlachcic odwrócił się. Na widok młodzieńca twarz mu rozpromieniała. Jego długie włosy lśniły. Można by było pomysleć, że jasne końcówki jarzyły się na tle ciemniejszej reszty.
- Znaleźliście go?
- Tak panie. Wiemy gdzie go przetrzymują. Musimy go jak najszybciej wydostać.
- Doskonale. Zajmij się jego ewakuacją. Weź kogoś z zewnątrz. Nie może być bezpośredniego powiązania z nami.
- Tak się stanie - mężczyzna uśmiechnął się, skłonił i wyszedł.

Szlachci podszedł do regału, na którym stała srebrna szkatułka. Wszystko zaczynało się układać, tak jak sobie to zaplanował. Podniósł wieko. Na aksamitnej wyściółce leżał klejnot. Doskonały, o ciepłej, płomiennej barwie. Mężczyzna podniósł kamień na wysokość wzroku.
- Tak, wszystko zaczyna się układać... - powiedział do siebie i zaśmiał się. A jego oczy zapłonęły.


***


Witam w rekrutacji do mojej pierwszej większej sesji na forum. Mam nadzieję, że ten przykrótki wstęp podnieci waszą ciekawość. Nosiłem się z zamiarem założenia długiej sesji, aż w końcu donosiłem i oto jest. Przygoda będzię się działa w Fearunie i przewiduję bardzo długą rozgrywkę Będzie przygoda, intryga i wielka wyprawa, czyli to co tygryski lubią najbardziej.

A teraz garść konkretów. Potrzebuję 3-5 osób. Klasy dowolne(poza psionami, bo tak), byle z polskich podręczników (setting D&D). W dużej mierze będzie to storrytelling, jednak będzie też okazja do poturlania. Dlatego poproszę postacie na 3 poziomie. Skarb odpowiadający poziomowi. Na atrybuty macie 32 punkty. Najważniejszą rzeczą jest jednak historia postaci i to na jej podstawie będą ewentualne przyjęcia do sesji. Uprzedzam, że mam uprzedzenie do porzuconych sierot, lub wybrańców bogów. Poproszę ciekawe historie, jednak z umiarem. Postacie to w sumie początkujący poszukiwacze przygód.

Na tą chwilę to chyba wszystko będzie. Jeśli ktoś ma jakieś pytania proszę pisać poniżej, lub na PW. No i zapraszam serdecznie


PS. Wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Wstępnie rekrutacja do 10 czerwca
Widać, że debiut :P Zaczynacie w Amn. W Athkatli.
 
__________________
Drink up me hearties, yo ho...

Ostatnio edytowane przez Nathias : 31-05-2011 o 23:13.
Nathias jest offline