Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2011, 18:58   #1
Lady
 
Lady's Avatar
 
[D&D 3.5 FR] Ku nieznanemu!

Ku nieznanemu!


Ci którzy przechadzali się po kolorowym, gorącym Calimporcie, mogli dostrzec ubranych w zielone płaszcze ludzi, którzy odwiedzili każdy słup ogłoszeniowy, pozostawiając na nim swój ślad, jakim był kawałek pergaminu, zapisany w dwóch językach - tutejszym i handlowym.

"Jesteś odważny? Umiesz walczyć? Posiadasz nietypowe umiejętności? Chcesz przeżyć przygodę swojego życia? Potrzebujesz pieniędzy?
Za trzy dni od dziś, dzień po Śródleciu, wypływa wyprawa prosto do tajemniczych ruind dżungli Chultu!
Chcesz poznać te tajemnice? Chcesz okryć się chwałą? Oferujemy każdemu minimum stu złotych monet, a dodatkowo - podział łupów znalezionych w tych tajemniczych miejscach!
Lord Ashar le'Preshik werbuje w magazynie portowym numer 34, gdzie przetestuje także wasze umiejętności. Nie wahajcie się. Wiemy gdzie szukać, aby nikt nie poczuł się rozczarowany!"

Brzmiało dość zwyczajnie. Tutejsi spotykali się z podobnymi ogłoszeniami nie raz i nie dwa, to był popularny port dla tych, których zaciekawiły dżungle na południe od Calimshanu. Ale na te wyprawy zawsze jacyś chętni się znajdowali. Zawsze.
Czasami bowiem wyprawy powracały, czasami miały ze sobą skarby. A nawet jeśli nie... to sto złotych monet drogą nie chodziło, zwłaszcza dla tych poszukiwaczy przygód, którzy jeszcze nie mogli liczyć na wyższe zarobki i bardziej lukratywne zlecenia.***

Hej!

Postanowiłam jeszcze raz spróbować swoich sił w prowadzeniu przygody. Tym razem nie robię nic z rozmachem, a proponuję dość standardową sesję D&D. Wstęp także krótki, bowiem nie jest moim celem ujawnianie fabuły - na wyprawę zgłaszają się wszyscy, których zaciekawi tylko to ogłoszenie.

To jak piszę czy nawet prowadzę można zobaczyć w moim profilu. Sesja będzie nastawiona na tajemnice, przygodę i akcję, bez wielkich intryg i skomplikowanych wątków detektywistycznych. Nie chciałabym, by mi gracze się szybko znudzili, dlatego akcji będzie najwięcej, a dodatkowo samej przygody nie planuję długiej - choć być może po jej zakończeniu te same postaci zagrają w następnej.
Aha, sesja będzie raczej od 18 lat, choć nie planuję takich oznaczeń. Zwyczajnie nie wiem, czy nie pojawią się jakieś nieprzyjemne opisy, erotyka, nie zabraniam też innych wątków między postaciami itp.

Czego pragnęłabym od chętnych?
Krótkiej historii, wyjaśniającej głównie to, kim jest postać a także dlaczego miała motywację do zgłoszenia się do takiej wyprawy. Postać na 3 poziomie doświadczenia, wolałabym też raczej zwyczajne rasy i klasy, choć zawsze można mi wysłać postać wraz z opisem dziwnej klasy/rasy, bo nie posiadam zbyt wielu podręczników.
Dodatkowo do postaci mechanika (ogólna, bez wyliczania wszystkiego dokładnie), ekwipunek, wygląd postaci. Trochę o charakterze.

Czas na przysyłanie kart (na PW) do niedzieli 12 czerwca. Nie wymagam bardzo rozbudowanych kart, ale jeśli ktoś będzie bardzo chciał zagrać, a się nie wyrobi, to będę mogła przedłużyć czas na zgłoszenia.
Przyjmę 4-6 osób, wolałabym nie brać więcej, ciężko by mi było zająć się odpowiednio każdą z postaci. Prosiłabym tylko o nie zgłaszanie się osób, które w wakacje wyjeżdżają na dłużej niż zwykłe 2 czy 3 tygodnie.
Postowanie planuję: 4-5 dni dla graczy, 1-2 dla mnie.

Zapewne o czymś zapomniałam bo nie jestem zbyt doświadczona w rekrutacjach. Proszę więc o ewentualne pytania i zapraszam do zgłaszczania się.
 
Lady jest offline