Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2011, 10:37   #7
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
deMaus: klasy, które mi podesłałeś przejdą, choć zwłaszcza mag bojowy wydaje się mocno przesadzoną klasą, lepszą znacznie od zwykłego zaklinacza Tylko w przypadku takiej sesji nie powinno mieć to znaczenia, mam nadzieję, że nikt nie zgłasza się tu, aby walczyć z postaciami innych graczy.

Właśnie, wyszły jeszcze dwie rzeczy: ekwipunek postaci może być policzony "na oko", ale mniej więcej w granicach dla 3 poziomowej postaci zgodnie z podręcznikiem - dzięki temu nie obwiesicie się magicznymi przedmiotami. Kto chce mieć coś specjalnego to może negocjować.
I wolałabym dobre lub neutralne postaci. Lord przygotowuje się do wyprawy całkiem dobrze i potrafi odsiać tych, co nic nie umieją, lub tych, przy których wydaje się, że bardziej mogą zaszkodzić, niż pomóc.

Świat to FR w edycji 3.5, tak jak jest w tytule rekrutacji.
Jeśli chodzi o liczenie czarów, to liczyła je będę. Tak samo jak czasami porzucam w walce, aby jej wyniki były ciekawsze. Może także czasami i Wy będziecie rzucać kośćmi, tego jeszcze nie wiem.

Aha, jeszcze jedno względem pieniędzy: jako, że ilości monet w D&D są straszliwe, u mnie (podebrałam pomysł z innych sesji, w których grałam) ich wartość jest większa. Oferowane za wyprawę 100 złotych monet ma wartość 100 platynowych, jeśli bierzemy ceny z podręcznika.
 
Lady jest offline