Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2011, 17:09   #4
zbik_zbik
 
Reputacja: 1 zbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumny
Spoko, jeszcze pisać nie będę, tylko tak chcę ustalić wszystkie szczegóły.
To tak, moja postać z racji charakteru nie wzięłaby broni nie wiedząc za bardzo o co chodzi, ale skoro przypada po po broni dla każdego to któraś inna postać mogła by mojej pistolet wcisnąć w rękę, chyba, że ktoś dobrze posługuje się bronią palną to może wziąć dwa.

No i zadam takie pytanko:
Jak wyglądają te wózki załadunkowe, jaką mają pojemność (np. człowiek się zmieści?)? Czy są sterowane tylko za pomocą komputera czy też od środka (tego w sumie postaci mogą nie wiedzieć)?
Dźwig załadunkowy jak można się domyślić podniesie wszystko co się znajduje w hangarze? Na jakiej zasadzie jego ramie 'łapie' (magnez, hak, szczypce automatyczne)?
A zbiorniki z paliwem to raczej można rozumieć że by wybuchły po trafieniu z np. pistoletu?
To w sumie na razie tyle pytań.
 
__________________
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć,
oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć.
zbik_zbik jest offline