Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2011, 01:11   #5
pawelczas
 
pawelczas's Avatar
 
Reputacja: 1 pawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodze
Fiu fiu- wybaczcie zabieganie i nie zwracanie uwagi na komentarze. Odpowiedź już się dzisiaj pojawiła, a ja wam serwuję odpowiedzi na wasze pytania:

Paradoks:

1. W zasadzie same plotki o wszystkim co wy wiecie. Znacie media- pokazują przygotowania, wywiady z pracownikami, programy o historii podboju Systemu Solarnego, plotki o życiu poza ziemskim. Do tego- polityczne machlojki i próby sabotażu. Znacie nasze media

2. Oczywiście, że nie ma u mnie czegoś takiego jak prędkość nadświetlna, którą pokonuje się w ciągu 1 godziny. Składa się na to kilka kwestii- przede wszystkim fakt, że Imperium nie dysponuje taką techniką, dwa- trudno na to znaleźć naukowe wyjaśnienie i trzy- tracimy przez to masę zabawy, gdyż gdyby takie rzeczy były by to pyk- i już jesteś na miejscu. A tu- w przestrzeni- zawsze coś może na was ciekawego czekać. Co do samych silników- miałem to umieścić w poście, ale część rzeczy mogę już wyjawić teraz. Powiem tak- w ciągu trzech miesięcy okręt "Eagle" jest w stanie przebyć odległość jednego parseka. Skąd taka szybkość? Przedstawię wam to z chęcią na sesji, ale pewnie wielu z was się już tego domyśla z czym to może mieć związek.

3. Dla mnie to bez znaczenia- grunt, by odpowiedź nie miała rażących błędów ortograficznych. Choć miło by było widzieć myśli postaci- duża pomoc dla MG.

Proxy:

Ekwipunek i technologię chcę podawać na bieżąco. Przede wszystkim ze względu na to, że nie ze wszystkiego będziecie korzystać, a dwa- jeśli miałbym opisać całą technologię, mogło by mi to zająć więcej czasu niż sama sesja. Poza tym- słucham też pomysłów graczy
 

Ostatnio edytowane przez pawelczas : 12-06-2011 o 01:13.
pawelczas jest offline