Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2011, 11:09   #9
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
Mam nawyk nie dawać podwójnych postów, ale czasem zdaje się, że jest to po prostu potrzebne.

Dzisiaj do północy czekam na karty i nie obrażę się nawet za te nadesłane chwilę po . Mam dwie osoby i nawet z dwoma graczami zacznę sesję, ponieważ całość będzie skonstruowana w taki sposób, by postaci dawało się wprowadzać i odsuwać w czasie gry.

Jeśli ktoś będzie chciał dołączyć nawet i za tydzień, nadal można się zgłaszać, jednak mogę już mieć pewne dodatkowe zastrzeżenia co do samej postaci i już nie będzie tak wielkiej swobody jak na starcie

To tyle ogłoszeń parafialnych.

EDIT:

Pozbierałem karty, skład jak najbardziej mamy i możemy zaczynać. Sesja i pierwszy tekst powinny się pojawić jeszcze dzisiaj (wtorek - 14go), więc "stay tooned kids" . Jeszcze tylko muszę poprzycinać i pozmieniać lekko ten wstęp, żeby pasowało wszystko do postaci i nasza historia ruszy z miejsca.
 
__________________
-Miejsce na jakieś głębokie filozoficzne stwierdzenie-

Ostatnio edytowane przez QuartZ : 14-06-2011 o 10:28.
QuartZ jest offline