Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2011, 15:14   #7
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Z całym szacunkiem, kymil, ale nie zgadzam się z tym co napisałeś w ogóle. Z prostego rachunku prawdopodobieństwa, który zakłada, że w końcu nie wyjdzie graczom, wyjdzie przeciwnikom. Wg Twojej teorii 1 rzutu gracze powinni po tym zginąć. A jak wyjdzie to bez problemu wygrywają walkę. To nie jest rozwiązanie, w tym przypadku jest już zdecydowanie lepsze rozgrywanie większej części walki przez MG wyłącznie. Bo to o czym piszesz... to niemal storytelling, tylko w formie "wyszło/nie wyszło". Ja tego używam, malahaj pisze zupełnie o czym innym.

Nie odnoszę się jeszcze do słów malahaja, czekając jeszcze na inne opinie i propozycje. Ja osobiście nie mam pomysłu na mechanikę via forum, tak, aby zadowalała wszystkich i jednocześnie nie spowalniała sesji i nie czyniła jej potwornie nudną. Chętnie bym takie rozwiązanie zobaczył, mnie samego też czasem nuży storytelling.

Malahaj, być może powinieneś założyć taką sesję i zwyczajnie eksperymentować w jej trakcie? Ja chętnie bym pograł i potestował.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem