Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2011, 18:49   #9
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
Kiedyś próbowałem wywalić cały system i rozpocząć inny od nowa.Jednak mam sentyment do neuro i wydałem dwa razy kasę na podręcznik (wersja 1.0 i 1.5), nie wspominając o dodatkach. Pytanie brzmi po co mam robić wszystkie tabelki od nowa? Po co mam kupować znowu nowe podręczniki? Czas i pieniądz.

Masz prawo do własnej opinii jak najbardziej. Przypominam tylko że zmiany były solidnie testowane i przez graczy zaakceptowane. Brak suwaków to nie krzywda dla nikogo. Zresztą jak wspomniałem sami twórcy gry sugerują grę bez nich (co prawda tylko w jednej z czterech barw, ale jednak ).

Bez obaw jeśli nie trafi się nikt popierając zmiany, pozostawię pozostałe dla siebie i nie zawracam wam głowy. Każdy wie chyba że łatwiej jest zmienić coś gotowego niż tworzyć coś od nowa. Z pewnością niejedna osoba uważa że Neuro po prostu nie jest doszlifowane.
 
Neoworld jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem