Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2011, 23:13   #10
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Wybaczcie, że dopiero teraz piszę, ale nawał pracy (zaczął mi się sezon ślubny) skutecznie powstrzymuje mnie, przed wykrojeniem czasu.

Co nieco o mojej postaci, a post jutro.

Imię i nazwisko: Marcus Taycros
Wiek: lat 29
Zawód: Najemnik
Specjalizacja: Misje wymagające skrytości.
Ulubiony styl walki: 2 Ciężkie pistolety blasterowe
Nietypowe umiejętności: Walka mieczem świetlnym.
Uwagi: Nadzwyczaj zwinny i szybki, podejrzenie
szkolenia, w mocy.

To info, które można znaleźć w o nim jako o najemniku, to co mogą wiedzieć wasze postacie, jako że miały bliższy lub dalszy kontakt z Heaterem.
- Trafił do kompani Heatera, w wieku 15lat.
- Przyjaźni się z Heaterem, i mimo, iż większość zleceń, dostaje osobiście, bez pośrednictwa agencji Heatera to nadal co jakiś czas stara się spotkać z dawnym szefem.
- Ostatnio krążą plotki, że odbił kogoś z siedziby Huttów, robią tam dość dużą masakrę, ale to było by całkiem nie w jego stylu, więc trudno w to uwierzyć.
- Ma miecz świetlny, ponoć dostał go w trakcie jednej z swoich misji, ale wielu uwarz, że albo go komuś ukradł, albo wyrwał z stygnącej ręki, jakiegoś rycerza.

I na koniec witam wszystkich serdecznie, i życzę nam wszystkim miłej i owocnej zabawy.
 
deMaus jest offline