Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2011, 21:17   #1
majk
 
majk's Avatar
 
Reputacja: 1 majk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodze
[CP2020] Schody - Komentarze

Witam na pokładzie!
Na kilka następnych, gorących miesięcy jestem waszym pilotem po Night City w żelaznych objęciach zimy stulecia, dla ochłody. Miasto jest znane i lubiane, więc wiecie czego się spodziewać- aktualnie mam za sobą trzeci odpis co też daje jakiś mglisty obraz dupnego ścieku w który się powoli pakujecie.
Na wstępie kilka wspaniałych idei:
-zasady pisania nie są restrykcjami, ale default to 3.os.l.poj w czasie przeszłym; dialogi kursywą; wewnętrzne rozterki w '..' lub od ~
-w sesji rzucam ja (a jeśli wy też to dla siebie, sobie), starałem się dograć karty, żeby nie było cudów i wszystko co potrzebne jest w KP w panelu;
-"to nie chiński artykuł- dopieścimy detale"- sesja nie jest przewidziana jako 'krótka' więc jest powód zaprzyjaźnić się z postacią własną, innych, npc'ami, poznać miasto, rozwinąć skrzydła bg'a itp., a i ja bardzo się staram ;]
-klimacik- wszelkie filmy cp z lat 90, pulp, komiksy typu transmetro, sincity- dużo akcji, czarny dowcip, brud, krew i kurwy.
-posty- wiadomo, że idealny post składa się z: analizy posta mg'a>reakcji>oczekiwanego rezultatu. Im bliżej ideału, im mniej zatruwania mego barwnego życia pytaniami o sztuki amunicji w rewolwerze- tym lepiej.

I oby nasza łajba leciała długo i wysoko- czego Wam i sobie życzę
 
__________________
"His name is Dr. Roxso..., he's a rock'n'roll clown, he does cocaine..., I'm afraid that's all we know..."
majk jest offline