Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2011, 01:20   #5
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Muppet, bardzo trafne pytanie

Jest to Redania. Konkretniej to Łukomorze nad Zatoką Pareksedy.
Najbliższe miasteczko to Blaviken, zaś najbliższe miasto to Hengfors.

Postać pochodzić może praktycznie z całego Kontynentu: Kovir i Poviss, Kaedwen, Redania, Aedirn, Temeria, Cintra, Nilfgaard, Wyspy Skellige...
Pochodzenie dowolne, miejsca podróży dowolne, końcówka - Rajczew.

Macie duże pole do działania

Minty!
Jak najbardziej, jestem otwarty na twoją osobę
Twoja poprzednia postać pozostała porzucona gdzieśtam i jeśli dałbyś radę stworzyć nową postać, to byłoby świetnie.

Haha... Faktycznie, jest literówka
Po przerwie w pisaniu czasami zdarza mi się nieposłuszeństwo literek pod palcami.

Tezzeret, jeśli napiszesz dobrą Kartę Postaci to wejdziesz do gry, a jeśli nie będziesz odpisywał, to zakończysz grę

Aha, zapomniałem. Historia nie musi już zawierać aż tylu niedomkniętych wątków. Obecnie ich występowanie jest uwarunkowane wolą gracza.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline