Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2011, 16:54   #10
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Jak chcesz wrzucić samą muzykę z filmu z youtube to proponuję sposób, który sam wymyśliłem i czasem stosuję. Trwa to chwilę, ale jak komuś zależy to może poświęcić na to czas.

1. Ściągnij film z youtube za pomocą jakiejkolwiek strony oferującej taką możliwość. Niektóre ściągają w formacie .flv, ale są też takie co od razu konwertują na mp3.

2. Jeśli ściągnąłeś w formacie .flv, to musisz zmienić ten format, najlepiej na mp3. W tym celu ściągnij jakiś darmowy konwerter (jest ich masa), albo znajdź jakąś stronę, na której można to zrobić. Osobiście polecam pierwsze rozwiązanie.

3. Jeśli już masz plik ściągnięty z youtube w formacie mp3 to wrzucasz go na tą stronę Upload Music | How To Upload Music | Uploading Music

Strona generuje ci kod, w którym musisz znaleźć link bezpośredni do pliku muzycznego, który wklejasz do posta za pomocą MEDIA /MEDIA

Trzeba skopiować link, który wygląda np. tak: http://www.uploadmusic.org/MUSIC/1628394.mp3. Najlepiej skopiować cały kod do notatnika, wtedy łatwiej go znaleźć (łatwiej niż w małym okienku na stronie).

Może ktoś zna lepszy sposób, aby umieścić samą tylko muzykę z filmu z youtube w poście. Chętnie się o nim dowiem, bo ja znam tylko taki.

Z tym sposobem wiąże się tylko jedna niedogodność.Po kilku miesiącach muzyka jest usuwana z serwisu i trzeba ją wrzucić na nowo. Ale z reguły taki czas jest wystarczający.

No nie wspominając, że trochę to trwa zanim się wszystko zrobi.
 

Ostatnio edytowane przez Mortarel : 30-06-2011 o 17:02.
Mortarel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem