Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2006, 18:52   #7
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Czytając twój post przyszedł mi do głowy iście diabelski pomysł do głowy. Chociaż nie, właściwie to anielski :P Ano właśnie, jak już bajerować to na całego

***
Zenis jak zwykle siedział na swoim białym tronie i oserwował w swoim magicznym, srebrnym talerzu co dzieje się na świecie. Na tym świecie i na innych. Skakał tak sobie po światach, kiedy nagle zobaczył, że ma się odbyć jakiś konkurs. CO prawda to trochę daleko, ale nie miał zamiaru wybierać się tam sam.
- Ismnajeczka, ho no tu.
- Prosiłam abyś mnie tak nie nazywał, panie. -
Powiedziała Ismnaresa.
- Dobra, dobra, mniejsza o to. Coś się kroi, turniej, jakiś, konkurs, quiz czy jakies tam badziewie. Pójdziesz tam i go wygrasz.
- Jesteś przecież bogiem, nie możesz sam tam iść i go wygrać?
- Nie pyskuj mi tu Is -
podniósł głos Zenis. - Przetelportuję cię tam natychmiast.
Ehhh, jednak anioły na usługach zapatrzonych w siebie bóstw, mają ciężko w obecnych czasach. Będzie trzeba się tam myknąć i zobaczyć, co się da zrobić. Lepiej, żebym się nie pokazywała spowrotem bez wygranej na koncie.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline