Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2006, 21:40   #10
Mist
 
Reputacja: 1 Mist ma wyłączoną reputację
Wpewnym dużym mieście stał dom w kolorze bieli, w domu owym był gabinet w kształcie owalu, w gainecie tym pośród bogato i ze smakiem dobranych sprzętów było duże mahonieowe biurko. Przed biurkiem... Eee, wróć. W gabinecie na miejscu, w którym zazwyczaj stało biurko wznosiła się góra papieru, przed górą lekko przysypany jej treścią siedział starzejący się niezbyt atrakcyjny mężczyzna w trzyrzędowym garniturze z miną pełną głębokiego niesmaku.
Celina! Zaraza z tymi kobietami, nigdy ich nie ma gdy są potrzebne. Celina, do cholery, do mnie!
Po chwili przez jedne drzwi wsunęła się młoda ciemnoskóra kobieta w równie eleganckim stroju służbowym.
Tak panie Grzegorzu?
Poczta przyszła. Oskarż listonosza o zdradę stanu albo coś takiego a potem zobacz czy nie ma tu odpowiedzi na naszą ofertę dla boga Apsika i kapłana Jakmutam. Wnerwia mnie już ten świat, źle się czuję z nazwiskiem Krzak, Osama zachowuje się jeszcze bardziej niesportowo niż ja a od słuchania o tym efekcie cieplarni boli mnie głowa. Mówiąc krótko chcę się stąd wynieść. zmarszczył brew i popatrzył w lustro A, byłbym zapomniał, skontaktuj się z piekłem i powiedz, że wieczna młodość i uroda znowu nawala i jak czegoś konkretnego wreszcie nie zrobią to wyślemy im tam Majkela na dziesięcioletnie tournee.
Dobra szefie, zrobi się.
 
__________________
Just because you feel good it doesn't make you right...
Mist jest offline