Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2005, 00:00   #6
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ok, zdecydowałam, że będzie to sesja w Wampira, ale z Wilkołakami w tle (jak sobie życzycie ). Bardzo proszę o jak najszybsze robienie postaci. Zaraz podam wymagania. Karta będzie w downloadzie. Gdyby ktoś miał problemy ze zrobieniem postaci, to tutaj jest odpowiednia strona: http://www.wampir.prv.pl/

Wymagania:
Może być każdy klan, ale jeśli wybierasz Malkava, to licz się z tym, że trzeba go dobrze odegrać i będzie Ci ciężko w przygodzie.
Pokolenie max 8.
Historia - w miarę DOKŁADNA. To znaczy proszę o wytłumaczenie praktycznie każdej kropki Masz 5 Nauki - napisz z czego to wynika. Nie toleruję połączeń typu: Ineligencja 2, Nauka 4, wiek 20 lat, bo to zupełnie ze sobą nie współgra. Jeśli decydujesz się na postać urodzoną i przemienioną w średniowieczu, to historia będzie dłuuga Więc przemyśl ją dobrze. Jeśli zaś idzie o takie dodatki, jak trzoda, mentor czy ghule, to rzecz jasna też podajesz co, jak i dlaczego.

Zastrzegam sobie prawo do ingerencji w historii. Za ładną historię możliwe są dodatki w postaci punktów wolnych, więc warto się starać :P Jeśli nie chcesz wymyślać, lub nie potrafisz - nie ma sprawy. Wymyślę historię za Ciebie, ale wtedy moja inwencja może się rozwinąć w niespotykanych kierunkach Proszę tylko nie iść na całkowitą łatwiznę, nie będę wszystkim wymyślała postaci....

Rzecz jasna ta historia nie musi wyglądać jak powieść. Niech będzie krótka, ale treściwa. To już chyba wszystko, jak coś sobie przypomnę, to dam znać. Historie i karty na maila proszę. Przygodę chcę zacząć NAJPÓŹNIEJ we wtorek, więc wiecie... śpieszcie się
 
Milly jest offline