Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2011, 20:20   #3
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
Ok, dobrze że podałem maila kirholm@gmail.com - tu będzie można wysyłać karty postaci, które po wyborze graczy udostępnię dla reszty

No cóż, planuję wprowadzić dość mroczny i pełen brutalności klimat. Zastanawiałem się czy nie umieścić znaczka [18+], ale stwierdziłem że to i tak nie ma najmniejszego sensu.

Twoja postać jak najbardziej, a co do postów... hmm... jak dla mnie niepotrzebne jest opisywanie przez dwadzieścia linijek wędki i sztuczne rozmyślania na temat tego, iż może lepiej nie zakładać przynęty bo rybka ma prawo do życia i wolnego wyboru... Nie wymagam epopei... długość będzie zależeć od tego, czy będzie o czym pisać

Aha, warunkiem przyjęcia do sesji jest także wpisanie tytaj swojej kandydatury
 

Ostatnio edytowane przez Kirholm : 10-07-2011 o 00:00.
Kirholm jest offline