Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2011, 11:43   #6
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Po pierwsze cieszy mnie tak duży i szybki odzew.
Po drugie Kirholm zadał mi pytanie na PW odnośnie zwiększenia puli dostępnych punktów. Odpowiedziałem mu już tą samą drogą, ale problem jest na tyle ważki i dotyczy wszystkich, że i tutaj zamieszczę opis ewentualnego awansu.
Z założenia jesteście przeciętnymi ludźmi i macie przeciętne zdolności (żadnych hoolywoodzkich bohaterów). Gdyby jednak ktoś chciał zwiększyć swoje cechy i zagrać, takiego dajmy na to Bruce'a Willisa co to się niczego nie boi, ma żelazne mięśnie i ból mu nie straszny - to proszę bardzo.
Jedyne czego będę oczekiwał w zamian to jakieś rozsądne wyjaśnienie dla zawyżonych cech.
Nie podaje prostych sposobów na to jak ma to wyglądać.
Przedstawcie swoje szkice postaci i cechy plus ewentualne uzasadnienie na te zwiększone, a wtedy będę mógł się wypowiedzieć o konkretnym przypadku.
Jestem ugodowym MG i jeżeli kilka punktów więcej sprawi, że gracz poczuje się lepiej i lepiej wczuje się w postać to zawsze jakiś kompromis się znajdzie, który zadowoli obie strony i nie zachwiej równowagi gry.

Teraz już wszyscy wiedzą o tajnej furtce na większe atrybuty, więc jestem spokojny.
Oczywiście wysokie atrybuty nie gwarantują przeżycia, ale o tym chyba nie muszę mówić. Hi, hi, hi
 
Pinhead jest offline