Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2011, 00:34   #22
magellan
 
Reputacja: 1 magellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znany
Ciężko stworzyć klimat opierając się o tego typu tabelę :/ zamiast dawać mi jej obraz, jakieś zalążki fabularne, to daje mi stos niepotrzebnych bzdur. Ok zrozumiem jeszcze jeśli w podręczniku znajdą się 2-3 przykładowe karty. Ładnie planetę z orbity opisać na podstawie tej tabeli, już to widzę tyle dobrze że jest rysunek.

Co do gwiazdy fakt ma ona znaczenie, ale nie lepiej napisać jakiej jest klasy np. gwiazda macierzysta typu A. Jednemu się przyda drugiemu nie. Możnaby na tym zaoszczędzić sporo miejsca a i tabela zrobiłaby się przejrzystsza.

Cytat:
Napisał Indoctrine
I jak Anonim wskazał, to tworzy klimat świata i przygód
Z tym zdaniem się nie zgodzę.

Wydaje mi się także, że tę dyskusję możemy prowadzić dopóki nie wyczerpią się megabajty bazy danych forum a powód jest (chyba) oczywisty: mamy dwa różne podejścia do sci-fi.
 
magellan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem