Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2011, 20:36   #312
Pruszkov
 
Pruszkov's Avatar
 
Reputacja: 1 Pruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumny
Uff, już jestem, przepraszam, byłem martwy przez parę dni, ale znowu żyję. Post postaram się dziś (jak tylko uporam się z 5-dniowymi zaległościami w zadaniach domowych - 21 wypracowań z prawa i 3 z psychologii! A jeśli nie dziś, to jutro). Wy to macie fajnie, wakacje i w ogóle .

Edit: Kurczę, ominęło mnie tyle fajnego materiału! Ale jestem zły na siebie! Ale chyba zaczynam mieć pomysł. Mam nadzieję, że już nie za późno . Słuchajcie, na razie zrobiłem post taki, jaki jest, ale jeszcze nie jest skończony - jeśli już za późno, to zedytuję, żeby pasował do postów Pitera i Swata, ale jeśli nie za późno, to powiedzcie mi tutaj, na komentarzach i jutro zrobię ostateczną edycję (tzn. o czym Michał myśli w ostatnich chwilach życia), ok?
 

Ostatnio edytowane przez Pruszkov : 17-07-2011 o 20:59.
Pruszkov jest offline