Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2011, 12:47   #10
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Vigo staram się jak mogę i głupio wyszło, że znalazłeś w moim poście tzw. "byki" Jeżeli chodzi o przecinki to zawsze miałem z tym problem, ale będę się starał. Obiecuję
Dialogi kursywą to dobry pomysł. Akapity to chyba rzecz naturalna jak oddychanie.

Kirholm przypomnę, że w rekrutacji pisałem o treściwych postach nastawionych na akcję i dynamikę, więc chyba nikt nie będzie opisywał przez kilka stron stanu psychicznego swego bohatera i nie grożą nam sztuczne dłużyzny. Ja ze swojej strony postaram się utrzymać napięcie na należytym dla horroru poziomie. To dopiero pierwszy post, ale zapewniam Cię, że akcja niebawem przyspieszy.
Jeżeli chodzi o częstotliwość pisania to wszystko zależy od was. Jeżeli wyrobicie się szybciej niż ustalony tydzień to ja postaram się wcześniej wrzucić post. To dopiero pierwsza kolejka i nie ma co się w tej chwili poganiać. Jeżeli spodoba się wam to co przygotowałem to myślę, że nie będzie problemów z przestojami w sesji. Pbf ma jednak to do siebie, że sesje są rozciągnięty w czasie (i to przeważnie dość długim) i wiele rzeczy może się wydarzyć. To chyba jednak wiedzą wszyscy, którzy uczestniczyli choć w jednej sesji.

Pozostaje jeszcze sprawa google doc'a.
Jak na razie mamy jeden głos zdecydowanie przeciw i jeden za. Ja jako MG wstrzymuje się od głosu. Nie mam doświadczenia w tej kwestii i ciężko mi ocenić jak się to sprawdzi. Czytając forum widzę, że cieszy się to narzędzie dużą popularnością i pochlebnymi opiniami. Jak pisałem wcześniej na pewno może ono pomóc wam, ja tylko nie chciałbym by dialogi prowadzone w doc'u opóźniały sesję.
Głosy za:
- Latin
Głosy przeciw:
- Vigo
 
Pinhead jest offline