Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2011, 17:43   #2
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Tu będziemy komentować byki moje jak i wasze oraz dogadywać się na np gogle dock czy też GG moja propozycja łatwiej nam będzie dogadać się na GG więc jak coś 12473149 moje GG no to ruszajmy z tym wszystkim
Ok Posty wasze raz w tygodniu ja zakańczam post w niedzielę wieczorem gdyby była potrzeba jakiegoś kontaktu ,a może czasem ludzi nie być (rozmowa walka itp) to będziemy przedłużać posta do dwóch tygodni ale dawajcie znać że kas niema czy też mnie lub 2 MG. Co do pisowni prosiła bym by wasze myśli były odznaczane w sposób następujący. "Gdzie ja u licha jestem? Co to za speluna i czemu śpię z tą dziewczyną w jednym łóżku?" Rozumiecie o co chodzi
Jeśli chodzi o wypowiedzi to pogrubiony mile widziany.
-Karczmarz dwie hinty poproszę dla mnie i tej damy.
To chyba jak na razie tyle z mojej strony czekam na wasz pierwszy post Kto pierwszy ten lepszy
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.

Ostatnio edytowane przez Tailong : 19-07-2011 o 19:19.
Tailong jest offline