Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2011, 18:53   #4
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Ja też nie liczę na zbyt wiele. Z przecieków wiadomo, ze gra ma być nastawiona na interakcję i rozgrywki polityczno - socjologiczne; a to wymusza w zasadzie tylko grę ludzie vs. ludzie (komputery jeszcze nie są dobrymi partnerami do dyskusji Pojawią się więc problemy z doborem graczy do koterii; problemy z mocą obliczeniową PCtów (te dwa filmiki jakie się szwendają po sieci bardziej podpadają pod xboxa czy PS3).
I - cream la cream - podobno MMO ma być oparte na _starym_ WoD - czego zupełnie nie rozumiem.

Tak jak ja postrzegam ten projekt - niestety - CCP się przestrzeliło i to grubo. Mają na koncie tak na prawdę jeden tytuł (EVE) i kupili WW jako inwestycję w nowy rynek. Miało być szybko i prosto, nie wyszło. Cały czas szukają ludzi do kodowania WoD MMO, więc nie wierzę, że prace nad tytułem się posuwają...

Jak napisałem - może na "konwencie" coś więcej zostanie powiedziane; ale...
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem