Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2011, 16:16   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
KOMENTARZE: Abandon All Hope: Krwawy Pakt - [horror 18+]

Witam serdecznie.

Gratuluje wszystkim, którzy dostali się do sesji. Nie wiem, czy macie się z czego cieszyć, bo szykuję Wam naprawdę koszmarną przygodę.

Teraz troszkę zasad.

DYSCYPLINA:

1. Posty piszemy, jak nam się chce (w pierwszej lub trzeciej osobie) - poprawną polszczyzną, starając się dbać o ich czytelność. Nie jestem MG, który przedkłada poprawność nad zabawę, ale jednak proszę o korzystanie z edytorów by wyłapać babole.

2. Sesja ma być więziennym życiem, zatem przekleństwa będą stanowiły jej integralną część. Starajcie się jednak nie przesadzać no chyba, że nie da się inaczej.

3. Zauważyliście, że pojawiła się możliwość rzutów kośćmi. Czasmi każe wam "turlnąć" 1k12. Niezbyt często.

4. W walce mogą się zdarzyć sytuacje, ze gracz będzie bił się z innym graczem. Takie sytuacje rozstrzygam - rzecz jasna - ja. Pamiętajcie, że jestem MG który strasznie poważnie traktuje Wasze współczynniki i umiejętności - to one zdecydują, kto będzie górą. I - czasami - rzut kością.

ZASADY POSTOWANIA:

Przypominam.

Czas dla graczy na post będzie 6-7 dni (dla mnie 1-3 dni).
Wasze posty maksymalnie 2 strony A4 (ale nie za krótkie )

Nieobecność posta w kolejce trzeba każdorazowo zgłosić z odpowiednim (nie ostatniego dnia na kilka godzin przed końcem) wyprzedzeniem. Brak posta lub notoryczne problemy z jego wrzuceniem będą skutkowały przyznaniem żółtej kartki. Powtórzenie się takiej sytuacji - natychmiastowym przyznaniem CZERWONEJ KARTKI i zgonem postaci. Bez odwołania czy apelacji.

To na razie tyle.

Witam na pokładzie GEHENNY i powodzenia. Będzie Wam niezwykle potrzebne.

EDIT: link do GG docka:
https://docs.google.com/document/d/1...6rs/edit?hl=pl

Kolorki przydzielę ja Za jakiś czas. Na razie nie ma po co. I jeszcze przez jakiś czas nie będzie po co.


I WAŻNE:

KP wypełnię Wam ja osobiście i nadam więzienny numer

Avatarki wrzucajcie sobie sami. Maksymalna szerokość 200.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 21-07-2011 o 16:43. Powód: GG dock i różne takie
Armiel jest offline