Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2011, 16:18   #3
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Przepraszam was, że tak zamilknąłem i sesji jeszcze nie rozpocząłem jako tako (tzn. jest już wszystko gotowe, wystarczy bym to wkleił w okienko i wcisnął "wyślij", ale...), jednakowoż zła passa trzyma się mnie mocno i puścić nie chce. Zakładam, że większość z was albo postanowiła odpocząć po podróży i zasiadła przy komputerze ze szklanką ciepłego mleka szukając trochę rozrywki, albo też siedzi z laptopem na kolanach gdzieś w Hiszpańskim hotelu czekając aż współtowarzysz będzie gotowy do zwiedzania kolejnej atrakcji. Niemniej ja, człowiek niezwykle zajęty (uczący się bowiem kilku języków na raz) dopiero zaczynam wakacje i cóż; nawet się nie spodziewałem, że to się stanie. Gdybym o tym wiedział, najpewniej założyłbym rekrutację sporo później, tymczasem znów wyrabiam sobie negatywną opinię, czego strasznie nie lubię, nikt inny zresztą także. Widzicie, problem w tym, że w miejscu do którego jadę nie będzie dostępu do internetu i, szczerze mówiąc, myślę, iż powinienem przełożyć rozpoczęcie sesji tak, byśmy wszyscy mogli się zebrać i wspólnie zagrać, bo jak zaczynanie sesji i kontynuowanie po miesiącu się kończy wie chyba każdy.

Mam nadzieję, że nikogo nie zawiodłem, a jeśli tak to przepraszam, ale sesja najprawdopodobniej rozpocznie się po wakacjach lub tuż przed ich końcem. Także czekam na kartę Kajmana, no i mam nadzieję, że na lastinnie nie ma ochydnej opcji wygasania możliwości edycji postów po tak długim czasie.

Pozdrawiam i widzimy się w Los Angeles!
 
Ghoster jest offline