Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2005, 01:36   #9
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Kirryk

"znow sie wpakowalem w jakas kabale...po co mi to bylo...mialem sie zatrzymac w tej miescinie tylko na kilka dni,odpoaczac...co z tego ze nie mialem kasy? i tylko dlatego zgodzilem sie na propozycje tego czlowieka...gdybym wiedzial ze bedziemy musieli przebyc cale krainy...zostalbym w tej cieplej karczmie..."-w myslach robie sobie wyrzuty...jednak teraz najwazniejsze jest dotarcie do miasta...-udaje ze poprawaim cos w jukach mojego konia i spogladam ukratkiem na mloda polelfke..."wydaje sie byc szczera...w koncu zdradzila mi swe imie...swoja droga w dziwnych okolicznosciach ja spotkalismy...tak wpasc na siebie podczas sniezycy....co prawda mowila ze takze wyruszyla by zdobyc ten klejnot tak pozadany przez gildie magow..."-nagle dziewczyna chyba zauwaza, ze wpatruje sie w nia...usmiecham sie lekko i szybko odwracam glowe...Musimy jak najpredzej dostrzec do miasta...nastepnej nocy szczescie moze nas opuscic na tych pustkowiach
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline