Wątek: Jaka szata?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2011, 18:16   #10
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Czerwień, oczywiście. Praktyczna, ładna, chociaż może mniej elegancka od czarnej czy białej, ale przynajmniej nie pogrubia (jak biel). Biel jest nieco przepojona hipokryzją (^odsyłam w górę to piękny cytat, no i ta sprawka Par-Saliana z Crysanią bardziej mi pasowała do czerni ), a czerń ponura i nieprzyjemna, no i niektórzy z Czarnych Szat też nie są za sympatyczni (Fistandantilus choćby). Z tego więc wynika, że czerwień jest idealna (tylko proszę żadnych przykładów paskudnego zachowania Czerwonych Szat). I ku mojej zgryzocie zagłosowałam jak większość...
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem