Wątek: Zbrojownia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2011, 04:36   #2
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
Świetny temat! Jestem fanem militariów wszelkiego rodzaju i chłonę każdą giwerę czy broń z gier. A najbardziej urzekł mnie...

Karabin Gaussa M72
Broń fikcyjna pochodząca z serii gier Fallout, choć wg. mnie prawdziwy karabin Gaussa jest tylko w pierwszej, drugiej cześci oraz odłsonie Tactics. W Fallout 3 pojawił się dopiero w dodatku i został naprawdę brutalnie zepsuty. Z dwudziesto nabojowego magazynka, zrobiona broń na jeden pocisk. Nie wiem jak w New Vegas, ale podobnoe lepiej.
A co w tym karabinie takiego niezwykłego?

Cytat:
Napisał Encyklopiedia Fallouta
Ta zaprojektowana w Niemczech broń korzysta z pola e-magnetycznego do rozpędzania pocisków do ogromnych prędkości, umożliwiając im przebicie praktycznie każdej przeszkody. Zasięg, celność i moc uderzeniowa M72 niemalże nie mają sobie równych.
I jak tu się nie zakochać w takiej zabawce. Poręczna, mała i śmiercionośna. W rzeczywistości, pewnie była by zbyt droga w produkcji, ale strzelić z czegoś takiego to na pewno wielka frajda. Korzysta ze specjalnej amunicji 2mm EC. W grze broń, jak i amunicja trudno dostępna i rzadka.
W universum istanieje również pistolet Gaussa i działko.


Amunicja

Karabin Gaussa
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline