Wątek: Zbrojownia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2011, 23:53   #10
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
Emperor Overlord Tank

Najpiękniejszy czołg z wielu przedstawionych w grach czołgów. Cesarz, jest to wielki, Chiński olbrzym z obrotową wieżyczką. Słabo? A więc dodam że wieżyczka wyposażona jest w dwa, a nie jedno działo solidnego, czołgowego kalibru tj. 140 mm APDS. Nadal nic nadzwyczajnego? No cóż, mamy kasę więc możemy dozbroić nasz czołg w bunkier mieszczący pięciu żołnierzy, którzy mogą prowadzić dodatkowy ostrzał wrogów z wyrzutni rakiet, granatników, karabinów snajperskich czy w co tam są uzbrojeni. Nadal słabo? A więc zamontujmy mu na dachu megafon, przez który cały czas będzie leciała komunistyczna propaganda, która osłabia morale wrogów, ale także sojusznikom znajdującym się w polu działania, pozwala się regenerować i leczyć. A jeżeli i bunkier i megafon nie wystarcza, dodajmy mu, to co ja dodawałem osobiście najczęściej. Podwójne karabiny Gattlinga, świetnie kasujące piechotę oraz lotnictwo.
Ale dobrze, takie duże bydle na pewno ma swoje wady. I jedną z nich jest prędkość, ale i tym możemy zaradzić, opracowując silniki atomowe. Po wstawieniu takiego „potwora” do naszej maszyny, staje się o wiele szybsza. A jeśli atomowy silnik, to i atomowe pociski dodajmy.
Ale nawet i bez tych wszystkich bajerów, trzy czołgi tej klasy w grze Command & Conquer: Generals wystarczały na przejście prawie każdej misji (oczywiście z podstawowym wyposażeniem ich w karabiny gattlinga, bunkier i megafon). Nikt praktycznie nie mógł ruszyć mi tych czołgów.
A mają jeszcze taką właściwość, że po czołgach przeciwnika po prostu przejeżdżają, jak po większej przeszkodzie, czy zwyczajnym samochodzie.
Cud, miód i orzeszki.



Inne linki: http://cnc.wikia.com/wiki/Emperor_Overlord_tank
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.

Ostatnio edytowane przez SWAT : 04-08-2011 o 00:00.
SWAT jest offline