Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2011, 13:21   #1
kayas
 
Reputacja: 1 kayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwu
Komentarze: Zło nie zna podziałów

Witam, sesja rusza, przepraszam za opóźnienie. W ramach rekompenstaty przyznaje wam dwa (nie po dwa, dwa na trzech) "dary" od losu: w dowolnym momencie możecie poprosić o pomoc od losu: podpowiedź, ratunek, cokolwiek innego. Policze to jako zmarnowanie "daru" nawet wtedy, kiedy będzie to sytuacja w której wcześniej planowałem was ratować, więć rozważnie proszę.

Nie będzie rozwoju postaci w żaden wymierny sposób, ale za każdym razem kiedy ktoś mi w jakikolwiek sposób zaimponuje dostanie niespodziankę w fabule: zarąbistą broń, poszlakę, cokolwiek. Tak czy inaczej nie zostaniecie zapomnieni Specjalną, wielką niespodzianke dostanie ten, kto odnajdzie Wilhelma Canoe. Ot, takie duże zadanie poboczne.

Jak wspominałem oczekuję ok 2 postów na tydzien, nie muszą być długie. Na razie wybierzcie sobie wyposarzenie, dosłownie dowolne, ale musicie być w stanie nosić je ze sobą w jakiś logiczny sposób (więc może nie armata). Powodzenia.
 
__________________
Chcesz grać,a le nie znasz systemu WFRP II?
Szkoda, co?
Wal na 7704220 i opowiedz o postaci, zmienimy ja na liczby!
kayas jest offline