Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2011, 21:01   #6
Rahaela
 
Rahaela's Avatar
 
Reputacja: 1 Rahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputację
Obecnie już mi się kiełbasi w głowie od jednego podręcznika, więc innych nawet nie dotykam Podałam przykład postaci, które mogę wiarygodnie dodać do Kill-Team w ramach współpracy np. z Inkwizycją i je levelować na dalsze poziomy korzystając tylko z niego.

Co do działań są prowadzone w większej części przeciwko obcym więc jakiś cywilny ekspert od danej rasy jest całkowicie do przyjęcia. Inne misje opierają się na odbiciu artefaktów gdzie przyda się kolejny znawca artefaktów i technologii do zabezpieczenia (użycia). Pościgi za okrętami, które wylądowały na zakazanych planetach przez Inkwizycje. Czy misje na planetach opanowane przez skażenia bakteriologiczne zabójcze nawet dla SM. Nie wspominając o odkrywaniu nowych ras i form obcych. Więc jak najbardziej pożądani są specjaliści mniej bojowi
 
Rahaela jest offline