Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2006, 23:18   #6
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Maureen

- Hmm, na spichlerz bym nie liczyła tak szybko - zwróciła się do Fosht'ki i rozejrzała się wokół - choć może jak dojdziemy bliżej pól bawełny coś się znajdzie. W sumie stodoła lub inne miejsce przechowywania plonów byłoby najlepsze. A sądzę, że gdzieś musi się znajdować. Co do walki to trochę dłuższy temat i proponuję zostawić go na jutro. W dzień możnaby nawet nieco poćwiczyć. Dobrze byłoby wiedzieć, kogo na co stać, choć obawiam się, że Fosht'ka ma rację - w ferworze walki zapomnimy o strategii. Nie jesteśmy przecież zawodowym wojskiem. Ale znać swoje siły by się przydało. Zresztą, zobaczymy. No a co do wart - skoro jest nas sześcioro, proponuję następujący układ:

pierwsza warta - Phaere i Bast
druga - ja i Anzelm
trzecia - zgodnie z życzeniem - Fosht'ka i Nathiel


Maureen puściła dyskretnie oko do Fosht'ki.

-Mam nadzieję, że nie będzie sprzeciwu. Nasze kochane drowy dysponują dużą mocą, dlatego uważam, że należy ich rozdzielić na dwie osobne warty. Tyle tytułem uzasadnienia.
 
Ribesium jest offline