Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2011, 23:20   #7
BlaineCraner
 
BlaineCraner's Avatar
 
Reputacja: 1 BlaineCraner wkrótce będzie znanyBlaineCraner wkrótce będzie znanyBlaineCraner wkrótce będzie znanyBlaineCraner wkrótce będzie znanyBlaineCraner wkrótce będzie znanyBlaineCraner wkrótce będzie znanyBlaineCraner wkrótce będzie znanyBlaineCraner wkrótce będzie znanyBlaineCraner wkrótce będzie znanyBlaineCraner wkrótce będzie znanyBlaineCraner wkrótce będzie znany
1. Preferowany komunikator: "Fantasy Grounds"
( https://www.fantasygrounds.com/image...eenshot-03.jpg ).

2. System RPG: Autorka. High Fantasy.

3. Ilość graczy: Potrzebuję od 3 do 5 graczy, którzy będą mieli czas na jedną sesję tygodniowo. Szukam graczy, którzy stworzą postacie, które będą trzymać się drużyny, a nie sabotować i dzielić ją.

4. More Info:

-Mam zamiar zrobić z tego dość długą kampanię, więc powtarzam: tylko dla ludzi, którzy na pewno będą mieli czas.

-Mam dość duże doświadczenie w RPG na żywo oraz przeprowadziłem kilka sesji forumowych i za pomocą Fantasy Grounds / OpenRPG.

-Znajomość obsługi programów typu Virtual Tabletop nie jest wymagana. Przed sesją wytłumaczę wszystkie potrzebne dla gracza funkcje w razie potrzeby.

-Nim rozpocznę pierwszą sesję muszę sprawdzić, czy u każdego program będzie działał bez problemu.

-Poza Fantasy Grounds będzie potrzebny program Hamachi.

-Jeśli mechanika autorska okaże się totalną klapą, to wybierzemy inną. Lubię mechaniki D&D 3.5 oraz Dark Heresy / WFRP2.

-Trzeba sobie zasłużyć na możliwość grania Elfem, Krasnoludem lub innymi rasami (mogę je wytłumaczyć przez GG). Zazwyczaj jest dobry powód dlaczego inne rasy są niegrywalne.

-Będę prowadził sesyjną Wiki, na której będę od czasu do czasu umieszczał informacje na temat settingu.

-Będę własnoręcznie robił mapki świata, miast, ważniejszych miejsc oraz te do walki (posiadam odpowiednie programy).

-Jeśli chcecie więcej info to szukajcie tutaj (Uwaga: ściana tekstu):
Forum POLTERGEIST; [Virtual Tabletop] Autorka - Strażnik Przeznaczenia
lub bezpośrednio ode mnie:

5. Kontakt: GG 1061020
 
__________________
It is pitch black. You are likely to be eaten by a grue.

Ostatnio edytowane przez BlaineCraner : 09-08-2011 o 10:55.
BlaineCraner jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem