Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2006, 19:02   #3
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Na forum prowadzę jedną sesję, która w podpisie zawiera nazwę tego systemu. Czytałam o nim kilka artów, m.in. ten cytowany przez Lhianann i muszę przyznać, że ten świat mnie zauroczył. Szczególnie dlatego, że jest tak bliski mojemu własnemu wydumanemu światowi oraz klimatem przypomina mi ukochanego Gaimana. Jednak muszę się przyznać, że sesja prowadzona przeze mnie jest tylko około-changelingowa - zbyt mało jeszcze wiem o samym systemie, aby poważnie w niego grać. Nie udało mi się do tej pory przeczytać żadnego podręcznika (choć mam ich mnóstwo, niestety w języku angielskim - ale o tym raczej nie powinnam wspominać ). Sam świat - bajkowy, a zarazem bolesny i powoli umierający, to coś, na co od dawna czekałam wśród gier RPG. Wszystko, co związane ze snem, marzeniami i walką z banalnością naszego świata jest mi szalenie bliskie. Jeśli kiedykolwiek Changeling ukaże się w Polsce, na milion procent go kupię i będę grać do upadłego.
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem