Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2006, 19:17   #4
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Niestety, Odmieniec po polsku raczej nigdy nie wyjdzie, Mag i Isa zakupiły prawa wyłącznie do Wampira, Wilkołka i Maga, ( bo Mumia została potraktwana jako dodatek do Wampira) więc tak samo nie ma co liczyć na ukazanie się Upiora czy (wg. mnie na szczęście) Demon: the Fallen

Poza tym, niestety Changeling wyszedł wyłącznie w drugiej edycji, został zamknięty jako podsystem zanim ukazała się edycja Revised, czy późniejsze...

Swego czasu w naszym smutnym kraju w miare aktywna była inicjatywa Dreaming by Poland< pokrewne do Rage across Poland, czy Poland by Night - wilkołacze i wampirze dramy larpowe> na którego kilku odsłonach udało mi się być, i niezwykle mi się podobało...

W Polsce graczy w Odmieńca jest sporo, tylko niestety są to dość hermetyczne grupki nad czym niezwykle boleje...
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem