Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2006, 22:03   #6
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Lhianann
W Polsce graczy w Odmieńca jest sporo, tylko niestety są to dość hermetyczne grupki nad czym niezwykle boleje...
Chętnie bym takich poznał.

Cytat:
Napisał Milly
"Widziałam" kilkoro osób, które aktywnie grają w Changelinga, piszą przygody itd. na różnych serwisach. Niestety nikogo z bliska nie znam. Może znasz kogoś, kto tłumaczy autorsko podręczniki Odmieńca na polski?
Hm, kiedyś byłem pytany o tłumaczenie "Chrysalis" (poczwarki) od pewnego znajomego. Niestety, kontakt się urwał - to był (był) stronnik konkurencji serwisu, który prowadzę (chodzi o usunięcie forum ). Zresztą, zapomniana już sprawa.

Z doświadczenia wiem, że ciężko jest tłumaczyć, ale jakie efekty daje... trzeba się dużo uczyć i przy tym można się wiele nauczyć. Myślę nad czymś, ale powiem dopiero, jak się urzeczywistni. :->
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem