Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2011, 15:25   #4
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Oto i kolejny post. Początkowo planowałem na walkę z potworem przeznaczyć nieco więcej czasu, ale doszedłem do wniosku, że ze względu na opóźnienie w terminarzu darujemy ją sobie. W zamian zaoferował wam co innego Koniec kolejki oczywiście za tydzień czyli 19-08-2011 22:00

Co się zaś tyczy ostatniej czyli pierwszej kolejki. Lirymoor ostrzegła mnie, że nie da rady zmieścić się w ustalonym terminie, chociaż i tak do końca próbowała. Hawkeye, jak już wspomniałem, z racji wyjazdu był zwolniony z obowiązku odpisania, ale niestety od Migotki nie dostałem jak na razie nawet sygnału życia odkąd zaczęła się sesja. Także z przykrością muszę ją po raz pierwszy ostrzec. Pierwsze ostrzeżenie oczywiście nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji. Niemniej póki co pominąłem jej postać.
 
Col Frost jest offline