Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2011, 20:55   #24
Indoctrine
 
Reputacja: 1 Indoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znany
Anonim:

Cytat:
Może i masz rację, ale Neuroshima zaczyna przypominać The Sims. Wciąż nowe dodatki, których większość może i zawiera ciekawe informacje, ale jednak to już przesada.
Mnie też aż tyle nie potrzeba.. Ale ludzie kupują, czyli jest zapotrzebowanie

Cytat:
Osoba pragnąca stworzyć nowy system (nawet płatny) powinna stworzyć grę, która zmieści się w jednym podręczniku i nie powinna planować wydawać dodatków.
Trochę bym to zmodyfikował, a konkretnie skreślił o nieplanowaniu dodatków. System powinien być kompletny, ale dodatki? Czemu nie. Byle z głową.

Cytat:
Rozmawiałeś już z jakimś wydawcą?
Z kilkoma..

Cytat:
Jak nikt nie będzie chciał wydać to udostępnisz za darmo?
Nie.

Cytat:
Czy schowasz na lepsze czasy (hohoho "lepsze czasy" napisałem jakby to były lata 80.)?
Też nie. Postaram się wydać w inny sposób, bardziej własny, choć ta wizja mi się mniej podoba.

Cytat:
Ile na tym planujesz zarobić?
Zarobić? Jak koszty się zwrócą to będzie dla mnie ok. Wbrew pozorom, trochę to kosztuje Źródło dochodów mam inne. RPG to dla mnie hobby.
 
Indoctrine jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem