Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2011, 17:55   #25
Indoctrine
 
Reputacja: 1 Indoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znany
Dzięki za komęty

1. Oczywista oczywistość, ale wstęp wstępem..
2. Na stronie jest wersja Light z jaśniejszym tłem. U mnie było ok, ale mam jasno monitor.
3. Ha, racja :/ Jaka głupia literówka..
4. Racja, karta jest jeszcze w poprawkach.
5. Sprawdź wersję Light
6. Myślałem o tym, ale wtedy wstęp się robi naprawdę długaśny.. Przygoda jak i system, tworzony jest z myślą o średnio zaawansowanych, niektóre rzeczy są specjalnie niedopowiedziane, bo ekipa powinna sobie poradzić.
7. To jest jednak z opcji, ale wiele by to nie dało. Chyba, żeby nieźle zapłacili.. Hmm, ta opcja ma potencjał tak czy inaczej
8. No to tutaj było bezpieczne :>
9. Pewnie w wersji rozbudowanej, kwestie hiperradia bym inaczej rozwiązał na ślimaku
10. Yup.
11. Nie do końca, ten anglicyzm jest specjalnie, gdyż służby Security są odpowiednikiem prewencji, a zwykli ochroniarze lubią się też tak mianować.
12. W takim ujęciu typowym, trochę tak. Tyle, że nadzorca jest fajtłapa i może by zarządzał gorzej od Mistrza
13. Aby krócej było, skracałem często określenia osób do imienia.
14. W sumie..
15. Zgadzam się, że to bardzo mocna karta. Jednak bardzo dramatycznie i ciekawie wypada na sesji Opcje alternatywne, takie by Mistrz nie mógł jej użyć, są za to całkiem interesujące fabularnie.
16. O, i tu właśnie w grę wchodzi kreatywny Mistrz Gry "Paradyzja" jest przygodą dość prostą i krótką - taki one-shot konwentowy. Dlatego skracałem trochę niektóre elementy.
17. Hmm, nie do końca. Elementem koniecznym jest buszowanie ze sprzętem w laboratorium. Nie zawsze do tego dojdzie. No i kilka testów zdać też potrzeba Dodatkowo, daje to ciekawe możliwości interakcji z panią archeolog.
18. Miło
19. Przydają się
20. I tak mi redaktor powyrzucał trochę
21. Rozjaśnione w wersji Light. Raczej do worda się nie skopiuje, bo nie w wordzie robione :/

O postaciach zapamiętałeś chyba właściwie, choć Mistrza tak bym srogo nie oceniał Te elementy szczegółowe, rozbuduję jak przygoda trafi do podręcznika (oczywiście przebudowana). Będzie do tego czasu opublikowanych jeszcze parę...

Nie czytałem tego dodatku do Neuro, naprawdę takie podobne?


***************

Inna beczka. Im mniejsze nachylenie osi względem płaszczyzny orbity, tym mniejsze różnice pór roku. Gdyby Ziemia miała 5 stopni, to w Polsce mielibyśmy cały czas coś na kształt jesieni. Przy równiku, spalona kompletnie ziemia, bez życia. Przy 10 stopniach, różnice odrobinę większe, ale dalej małe. Na równiku zmian by nie było większych niż przy 5 stopniach.
 

Ostatnio edytowane przez Indoctrine : 18-08-2011 o 17:59.
Indoctrine jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem