Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2011, 00:00   #26
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Indoctrine Zobacz post
Nie czytałem tego dodatku do Neuro, naprawdę takie podobne?


***************

Inna beczka. Im mniejsze nachylenie osi względem płaszczyzny orbity, tym mniejsze różnice pór roku. Gdyby Ziemia miała 5 stopni, to w Polsce mielibyśmy cały czas coś na kształt jesieni. Przy równiku, spalona kompletnie ziemia, bez życia. Przy 10 stopniach, różnice odrobinę większe, ale dalej małe. Na równiku zmian by nie było większych niż przy 5 stopniach.
No nie aż tak podobne. Może po prostu chodzi o takie zagranie z rewolucją robotniczą (tutaj techników i robotników). Tam stronami konfliktu jest władza feudalna i górnicy tutaj legalna władza i technicy. No i tam jest skrót na (w sumie) około 10 stron łącząc wydarzenie i zarys scenariusza ichniejszego formatu. Tam jest zły pan feudalny wyzyskujący niemiłosiernie poddanych tutaj zwykła walka o władzę.

Różnią się i to bardzo po tym jak przypomniałem sobie tamtą. Klimat jest jednak podobny. Niewielka, odizolowana osada, walka o władzę, głos ludu i takie tam.

******

Tak podejrzewałem. Dzięki za potwierdzenie.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem