Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2011, 17:44   #9
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Kolejka trwa do soboty 27. sierpnia do godziny 23:59.

1. Mamy Pierwszy post. Jak widać zaczyna się dość lekko do wgrania.
2. W sprawach priorytetowych - przepraszam za opóźnienie. O ile technicznie z moją rezerwację dwudziestu czterech godzin mógłbym to dzisiaj załatwić, optymalnie jest przed weekendem a przede wszystkim po prostu co innego zapowiedziałem powyżej w komentarzach, co pozostanie tam for my everlasting shame. Przepraszam.
3. Jeżeli kogoś interesują moje mętne wyjaśnienia, podczas wczorajszej burzy na moich bagnach zabrakło prądu. PRawdziwi bohaterowie w białych kombinezonach i z narzędziami przekraczającymi zrozumienie wielu tech-adeptów przywrócili go dzisiaj... wczesnym popołudniem.
4. Dialogi bez kursywy to swoisty eksperyment. Jeżeli uważacie, że lepiej wyjdziemy na obligatoryjnym dawaniu wszelkich kwestii wypowiadanych od kursywy, dawajcie znać.
5. Post jest zapoznawczy. Stwarza możliwość zorientowania się w sytuacji zarówno dla postaci jak i gracza, wydaje mi się w każdym wypadku.
6. Tak zaprojektowałem, aby dialogi z NPCami nie były konieczne, lecz jeżeli ktoś ma życzenie, zapraszam na GG.
7. O czymś zapomniałem, ale jeszcze tu wrócę.

EDIT:

8. Avathary najchętniej w rozdzielczości 200x100 lub podobnie, byle 200 się zgadzało. Przede wszystkim.
9. Stalowy wybył na krótki urlop. Uznałem, że elastyczniej wyjdzie jak wprowadzę go, gdy wróci, niż wprowadzać od razu i pozwolić postowi czekać bez odpowiedzi.
10. Zell dzisiaj poruszyła ciekawą sprawę... Otóż według książek 40k w języku polskim (i nie tylko, ale chodzi o język polski) tłumaczenie Warp to Spacznia, a Webway to Osnowa. Ja stosuję moją znajomość języka angielskiego, polskich książek nie znam, dlatego przetłumaczyłem Warp jako Osnowa... Webway to zawsze dla mnie była Sieciostrada.
Dlatego proszę, raportujcie, jeżeli widać dużą rozbieżność. Jest to rzecz która niemal na pewno zaowocuje dodanym przed drugim odpisem słowniczkiem. Na ten czas tłumaczę to tak prowizorycznie, zanim ktoś stwierdzi, że według MG wszyscy są heretykami, bo podróżują jak Xenos. Ale ja znam naszych tłumaczy i ich buble... hhhh...

Carry on.
 
__________________
Nikt nie traktuje mnie poważnie!

Ostatnio edytowane przez -2- : 20-08-2011 o 18:09.
-2- jest offline