Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2011, 19:47   #25
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Moim pierwszym spotkaniem z DL były... Smoki Chaosu. Uznałam je za nudne i niezrozumiałe, choć od pierwszego wejrzenia pokochałam istotki, które do trzech nie umieją zliczyć.

Potem, przez Bożym Narodzeniem, pożyczyłam z biblioteki Smoki Jesiennego Zmierzchu z przekonaniem, że nawet z książką należącą do tego samego cyklu co Smoki Chaosu poradzę sobie w tydzień. A potem przez ten tydzień omal szału nie dostałam, że nie pożyczyłam od razu drugiej części. Potem II część, III, I Legend i panika, bo w bibliotece nie ma już nic z DL oprócz IV części Kronik (a czytałam gdzieś w internecie, że trzeba ją czytać po Legendach). Tak tęskniłam do Krynnu, że ją w końcu przeczytałam i... Następnego dnia, pod literą W (wszystko z DL leżało pod H) znalazłam II i III część Legend wraz z Drugim Pokoleniem! Normalnie pluć sobie w brodę...

Zgadzam się, że ebooki to masochizm, ale to był jedyny sposób na przeczytanie Kuźni Dusz, Wojny dusz, Legendy o Humie i paru innych. No więc się poświęciłam (miejsce w biblioteczce miałam na poziomie -0,5 metra kwadratowego). Na półce mam tylko Smoki Krasnoludzkich Podziemi.

Obecnie grzebię o DL gdzie się da i przestawiam książki, licząc, że możę gdzieś tam się zmieści minimalny zestaw (może I cz. Kronik, Kroniki Raistlina i... nie, na tyle książek raczej w życiu nie znajdę miejsca). Ach, i narzekam, że nie ma porządnej stronki na temat Dragonlance.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem