Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2011, 10:38   #6
ImperatorK
 
ImperatorK's Avatar
 
Reputacja: 1 ImperatorK nie jest za bardzo znany
Wszystko po polsku? Ale ja nie mam żadnego polskiego podręcznika. Od samego początku mojej znajomości z D&D operowałem na angielskich podręcznikach... Szkoda. Nawet gdybym wytrzasnął skądś polskie podręczniki, materiał będzie za bardzo ograniczony jak dla mnie...
Czy zadowoli cię autorskie tłumaczenie angielskich materiałów, czy kompletnie ograniczasz podręczniki tylko do tych oficjalnie przetłumaczonych?
IMO to wielkie marnowanie potencjału systemu.

Jeśli jakoś uda się coś wykombinować (może MG będzie łaskawa, albo jakoś skołuję polskie podręczniki) to od razu piszę, że moja postać będzie totalnym przeciwieństwem mnie w każdym aspekcie... oprócz charakteru. Lowelas uganiający się za spódniczkami może być? Klasy jeszcze nie wiem, bo najpierwej muszę się dowiedzieć jakie dokładnie podręczniki są dozwolone. W "ograniczonej" wersji Bard albo Wojownik/Łotrzyk, w "nieograniczonej" wersji coś z ToBa.

O. A wymaganie co do historii wprost idealne. Zawsze mam problemy z napisaniem czegoś ciekawego (w sensie że ciekawego dla oka; pomysły to ja mam... jakieś tam). Jeśli jednak będę mógł po prostu wypełnić formularz, powinienem sobie poradzić... jakoś.

PS. Jaki poziom optymalizacji? Fabularia fabulariami, ale fajnie by było wiedzieć dokładnie jak bardzo mamy się martwić kompetencją mechaniczną postaci. Jeśli wcale, to robię zwykłego Wojownika(/Łotrzyka).
 

Ostatnio edytowane przez ImperatorK : 27-08-2011 o 18:14.
ImperatorK jest offline