Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2006, 19:16   #5
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 106 Solfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znanySolfelin wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Nightcrawler
moim zdaniem nie można tierdzić iż Wilki są "zwariowane" to furiaci i wysoce emocjonalne stworzenia ale nie odrazu chorzy psychicnznie.
Powiedziałem, że na wpół zwariowane. Czyli pół zdrowe, pół chore.

Cytat:
Napisał Nightcrawler
Szaleństwo Malkavów oczywiście bierze sie z wyboru na wampiry ludzi którzy już są troszke zwichrowani emocjonalnie i psychicznie a przemiana ma doprowadzić do pogłębienia tego stanu. Nie wiem jak z przedpotopowcami ale aktualni Malkavie to po prostu klan swirów wywodzący sie od ludzi już w pewnien sposób dotkniętych chorobą.
Hmm, tutaj mała uwaga... Malkavian przenosi schorzenia psychiczne wraz z wampirzą krwią. Tak więc, i Ghul, i jego własny potomek, mają już na starcie zaburzenia - Malkavian może nawet przeistoczyć przypadkową osobę i też zwariuje.

Pozdrowienia.
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem